مانیتور گیمینگ شیائومی

 شیائومی اعلام کرده است که در آینده‌ای نزدیک قصد دارد مانیتورهای گیمینگ جدیدی را عرضه کند. اولین مدل با اندازه‌ی ۲۷ اینچ احتمالا اوایل تابستان در دسترس قرار می‌گیرد.

شیائومی مدتی پیش با معرفی مانیتوری جدید در قالب خانواده‌ی ردمی، توجهات زیادی را به‌سمت خود جلب کرد. این مانیتور که با نام ردمی دیسپلی ۱A شناخته می‌شود پنل LCD IPS با اندازه‌ی ۲۳/۸ اینچ دارد و محتوای بصری را با وضوح ۱٬۹۲۰ در ۱٬۰۸۰ پیکسل به‌نمایش می‌گذارد؛ نکته‌ی جالب‌توجه درمورد ردمی دیسپلی ۱A، داشتن برچسب قیمت ۸۳ دلاری است.

مدتی کوتاه پس از معرفی ردمی دیسپلی ۱A شیائومی به‌تشریح اولیه‌ی برنامه‌هایش برای رونمایی مانیتورهای جدید پرداخته است. آن‌طور که شیائومی می‌گوید، چهار مانیتور جدید این شرکت با تمرکز ویژه روی حوزه‌ی گیمینگ در آینده‌ای نه‌چندان دور عرضه خواهند شد. این مانیتورها دارای ابعاد ۲۴/۵ در ۲۷ و ۲۹/۵ اینچ خواهند بود.

مدل ۲۴/۵ اینچ مانیتور گیمینگ شیائومی قرار است در تاریخی نامشخص در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ (شهریور و مهر ۱۳۹۹) روانه‌ی بازار شود. ازطرفی انتظار می‌رود مدل ۲۷ اینچ مانیتور در ماه جولای ۲۰۲۰ (تیر و مرداد ۱۳۹۹) از راه برسد. ناگفته نماند که مدل ۲۷ اینچ از نرخ نوسازی (رفرش ریت) ۱۶۵ هرتز استفاده می‌کند.

اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، شیائومی مانیتور ۴K دیگری را در دو مدل ۲۷ و ۲۹/۵ اینچ در دسترس قرار خواهد داد. شیائومی همچنین گفته است که قصد دارد مانیتوری غیرگیمینگ با ابعاد ۲۷ اینچ و دو مانیتور گیمینگ دیگر با ابعاد ۲۳/۸ و ۲۷ اینچ را هم روانه‌ی بازار کند. فعلا نمی‌دانیم که این مانیتورها در چه تاریخی عرضه می‌شوند. همچنین فعلا قیمت مانیتورهای موردبحث شیائومی مشخص نیست.

برخی از نظرات

ارسال نظر

نام
ایمیل
وب سایت
پیام