درباره‌ی ما

ایجاد و توسعه برنامه‌های کاربردی در بستر هوش مصنوعی

شرکت صبارایان‌تلفیق باهدف ارائه خدمات در حوزه ایجاد و توسعه برنامه‌های کاربردی در بستر هوش مصنوعی در حال فعالیت می‌باشد. ما افتخار داریم تا نخستین شرکت طراح برنامه تخصصی تطبیق سند در ایران و تنها رقیب شرکت آمریکایی TBX در این زمینه باشیم.

طراحی و ایده پردازی برنامه های هوشمند

دنیای کنونی عرصه رقابت لحظه‌هاست، از این رو بر آن شدیم تا با بهره‌گیری از دانش فنی و تخصصی نیروهای بومی این امکان را فراهم ‌سازیم تا کلیه فرایندهای پیچیده و زمان‌گیر حوزه تحلیل اطلاعات را با تفکری نوین، تحلیل‌های تخصصی و تطبیق‌های معیاری، در کسری از ثانیه انجام دهیم.

 

اهداف و نگاه کلی در شرکت صبارایان‌تلفیق به صورت زیر دسته بندی شده است:

  • بیانیه مأموریت : بومی‌سازی کلیه تکنولوژی‌های هوشمندی سازی مورد نیاز در کشور
  • اهداف : توسعه نرم‌افزار بر اساس نیاز مشتری
  • ارزش‌ها : صداقت در خدمات

 

به جرات می توان گفت سایت تلفیق یکی از اولین سایت های طراحی شده برای ارائه ماژول های هوشمند در ایران می باشد.

 

البته یکی از اهداف طراحی نیز همین بوده است. ولی هدف اصلی از طراحی، گسترش سطح دسترسی کاربران به علوم هوش مصنوعی و آشنایی با این مقوله بوده است.

در تمام دنیا برنامه نویسانی وجود دارند که برای آشنایی و پیشبرد علوم، دست به طراحی و برنامه نویسی می زنند. واژه ” کد باز ” یا ” منبع باز ” در کشورمان هیچ مفهومی ندارد. به این معنی که کدی تولید نمی شود تا دیگران به صورت رایگان بتوانند از آن در محصولات خود بدون هیچ محدودیتی استفاده نمایند. حتی این محصولات برای آشنایی دیگران با تکنولوژی های روز دنیا نیز تا حدودی در خفا انجام می گیرد تا افراد زیادی نتوانند دست در پروژه های موجود در کشور ببرند.

 

ولی باید به این موضوع توجه داشت هر چه تکنولوژی، تبلیغات و رواج بیشتری پیدا کند، مسئله نیاز به آن بیشتر مطرح می شود. چه بسا بعضی اختراعات زودتر از آن زمان که مورد نیاز باشند به وجود آمدند.